MANICURE dla męskich dłoni

zadbane dłonie mężczyzny to jeden z pierwszych elementów na które kobiety zwracają największą uwagę. Odpowiednio przycięte i opiłowane paznokcie, starannie odsunięte skórki i naturalnie wypielęgnowana płytka to sekrety dobrego męskiego manicure.

 

Czas: 45 minut Cena: 40 zł

PARAFINA NA DŁONIE

zabieg polecany przy zniszczonych lub bardzo wysuszonych dłoniach. Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzana, płynna parafina usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie, łagodzi bóle stawów oraz skutecznie odżywia i regeneruje skórę.

 

Czas zabiegu: 20 min Cena: 30 zł

PEDICURE FOR MAN

to zabieg niezbędny by utrzymać stopy w dobrej formie i nienagannej kondycji. Poddajemy stopy odżywczej i zmiękczającej skórę kąpieli, za pomocą specjalnej frezarki usuwamy zgrubiały naskórek, usuwamy skórki narastające paznokieć, nadajemy odpowiedni kształt paznokciom i wygładzamy płytkę. Na koniec masujemy stopy i nawilżamy odpowiednim balsamem

 

Czas zabiegu: 60 minut cena: 70 zł

KURACJA ZŁUSZCZAJĄCO – ­REGENERUJĄCA STOPY

7 dniowa kuracja na bazie kwasów owocowych, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek oraz wspomaga odnowę i wygładzenie skóry stóp. Kwasy powodują regulację cyklu złuszczania naskórka, skutecznie usuwa stwardniałe odciski i uporczywe małe nagniotki. Zapewnia gładką, elastyczną i zdrową skórę stóp.

 

Cena: 95 zł

dloniestopy1
dloniestopy2
dloniestopy