Dłonie i stopy

Marzysz o pięknych dłoniach oraz stopach? W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów manicure i pedicure, jak również specjalistyczne zabiegi podologiczne oraz zabiegi SPA dla dłoni i stóp. Oferujemy również bestsellerowe wśród naszych Klientów odmładzanie stóp metodą Focus RF – z natychmiastowym efektem. 

Zabiegi dla dłoni

Twój manicure zrobimy tak jak lubisz: tradycyjnie – usuwając skórki przy użyciu cążek lub frezarki lub za pomocą specjalnych preparatów i patyczka. Następnie skrócimy i opiłujemy płytkę, delikatnie wypolerujemy i nałożymy oliwkę nawilżającą. W obu przypadkach gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo i sterylność.

Czas zabiegu: 45 minut,   Cena: 60 zł

Jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia, dzięki zwartości witamin A + E, krzemionki, keratyny i pyłku pszczelego. Zalecany do kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Wykonuje się go w serii 3­4 zabiegów w odstępach 2­tygodniowych.

Czas zabiegu: 45 minut,   Cena: 70 zł

Zabieg łączy w sobie manicure tradycyjny z wygodnym malowaniem płytki lakierem hybrydowym utrwalanym w lampie LED. Unikalna formuła lakieru sprawia, że paznokcie pięknie prezentują się do 2 tygodni, są odporne na uszkodzenia, ścieranie i nie odpryskują.

Czas zabiegu: 60 minut,   Cena: 80 zł

Aromatyczna kąpiel w płatkach róż, następnie delikatnie rozświetlający peeling bambusowy z relaksującym masażem dłoni. Po masażu regenerująca maska do dłoni z masłem shea, ekstraktem z goji i żyworódki i wszystko wykończone starannym manicurem klasycznym bez malowania.

Czas zabiegu: 60 minut,   Cena: 95 zł

Pomalowanie paznokci lakierem zwykłym: 20 zł

Pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym: 35 zł

Usunięcie hybrydy lub żelu: 50 zł  (10 zł przy innej usłudze)

Rekonstrukcja paznokcia: 70-150 zł

Parafina na dłonie: 60 zł  (40 zł przy innej usłudze)

Zabiegi dla stóp

Zabieg rozpoczyna się od oględzin stóp i usunięcia starego lakieru. Następnie zmiękczamy stopy w ciepłej aromatycznej kąpiel, osuszamy i i usuwamy zrogowaciały naskórek, odciski i nagniotki za pomocą frezarki. Później skracamy paznokcie i odsuwamy lub wycinamy skórki. Na koniec wykonujemy peeling i wmasowujemy w skórę krem z ekstraktem z mleczka pszczelego, masła shea i olejków. Jeżeli klientka sobie życzy na koniec zabiegu malujemy paznokcie lakierem lub wzmacniająca odżywka

Czas zabiegu: 75 min cena: 100 zł

to połączenie pedicuru kosmetycznego z wykończeniem płytki lakierem hybrydowym utrwalonym w specjalnej lampie LED. Formuła lakieru sprawia, że paznokcie pięknie prezentują się do 4 tygodni, są odporne na uszkodzenia, ścieranie i nie odpryskują.

Czas zabiegu: 90 minut Cena: 130 zł

Podstawowy zabieg podologiczny polega na obcięciu i oszlifowaniu paznokci, oczyszczeniu wałów paznokciowych, usunięciu nadmiernych zrogowaceń oraz aplikacji odpowiednio dobranego preparatu. Pedicure medyczny w odróżnieniu od kosmetycznego wykonywany jest bez moczenia stóp w wodzie. Do opracowywania stóp i zmiękczania naskórka służą odpowiednie narzędzia i preparaty.

Czas zabiegu: 90 – 140 minut,  cena: 125 – 180 zł

Rekonstrukcja płytki paznokciowej: 70 – 150 zł

Tamponada wrastającego paznokcia: 25 zł

Usuwanie modzeli: 50 – 100 zł

Odciążenia: od 20 zł

Usuwanie brodawek wirusowych: 60 – 80 zł

Pękające pięty (ze specjalnym opatrunkiem): 80 – 150 zł

Opatrunek ze srebrem dla ciężko gojących się ran: od 100 zł

Intensywny program nawilżająco ­ wygładzający, który ukoi i odświeży zmęczone stopy. Ten wspaniały 5­etapowy zabieg łączy głębokie działanie złuszczające i nawilżające. Poszczególne etapy opracowano tak, aby delikatnie usunąć martwe komórki skóry i nasycić skórę odżywczymi składnikami dla zapewnienia długotrwałego poczucia komfortu. Przyjemne konsystencje i urzekające zapachy odprężają ciało i umysł.

Czas zabiegu: 90 min cena: 120 zł

dobroczynne działanie fal radiowych powoduje wytworzenie w skórze energii cieplnej i pobudzenie włókien kolagenowych do intensywnej regeneracji. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy jędrniejszą, wygładzoną i zagęszczoną skórę.

Czas zabiegu: 20 min Cena: 99 zł