Keratynowe prostowanie

Pragniesz naturalnie zdrowych, prostych i pełnych blasku włosów bez konieczności ciągłych kosztownych wizyt w salonie fryzjerskim? Masz dość spędzania wielu godzin na pielęgnacji i prostowaniu włosów w domu? Nasz zabieg keratynowego prostowania włosów i odbudowy włosów firmy GLOBAL KERATIN!

Zabieg charakteryzuje się prostymi, lśniącymi i zdrowymi włosami przez długi czas po zabiegu- bez wyczerpującej stylizacji i pielęgnacji, bez wysiłku, nawet do 7 miesięcy. Zabieg odbudowuje strukturę włosów, intensywnie je odżywia i wygładza. Keratyna, aplikowana na włosy w trakcie zabiegu, to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd. Terapia keratynowa jest alternatywą dla prostownicy czy sztucznych, chemicznych preparatów prostujących.

Więcej o keratynowym prostowaniu włosów

Jak to działa zabieg?
Połączenie aktywnych składników w Global Keratin przywraca włosom ich naturalny zdrowy stan oraz odbudowuje ich strukturę. Włosy na powrót stają się proste, lśniące i gładkie. Podstawowy aktywny składnik – keratyna – główny budulec m.in. paznokci, skóry i włosów regeneruje strukturę włosów, nadaje im połysk oraz eliminuje skręt i puszenie. Antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy trwale nawilżają, odżywiają i przywracają włosom naturalną miękkość. Połysk i gładkość to efekt działania kwasów tłuszczowych, które tworzą na włosach niewidoczną mikrofilm. Zabieg Global Keratin polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzeniu składników aktywnych oraz trwałym jej zamknięciu połączonym z rekonstrukcją struktury włosa.

Keratynowe prostowanie włosów – dla kogo
Zabieg keratynowego prostowania włosów przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się lub nieujarzmionych oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych. Jeśli Twoje włosy są właśnie takie, zabieg Global Keratin jest właśnie dla Ciebie. Efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące, niepuszące się i proste włosy od 3 do 6 miesięcy. Dodatkowo zabieg wydobędzie niespotykaną głębie koloru Twoich włosów zarówno tych naturalnych jak i koloryzowanych.

Zabieg może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, długości oraz rasy. Nie ma żadnych przeciwwskazań by wykonywać go na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym, czy też koloryzowanych, rozjaśnianych (nawet wielokrotnie) lub prostowanych chemicznie. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje.

Gdzie wykonać i jakie kosmetyki stosować po zabiegu?
Zabieg powinien być wykonany w salonie fryzjerskim przez przeszkolonych stylistów przy użyciu profesjonalnych narzędzi fryzjerskich oraz ściśle według odpowiedniej procedury. Dla maksymalnego przedłużenia i optymalizacji efektu zabiegu zalecamy stosowanie odpowiednio dobranego szamponu i mleczka odżywiającego GLOBAL KERATIN bez chlorku sodu (dostępne w naszym salonie).

Koloryzacja włosów a keratynowe prostowanie włosów
Nie należy farbować włosów bezpośrednio przed zabiegiem – najlepiej ufarbować włosy 2 tygodnie przed lub 2 tygodnie po wykonaniu keratynowego prostowania włosów.

Dostępne 2 możliwości kreatynowego prostowania włosów:

• Zmniejszenie objętości – propozycja dla klientek/klientów, którzy chcą zachować skręt włosów, bez efektu puszenia się lub zbytniej objętości.
• Brazylijskie prostowanie – propozycja dla kobiet/mężczyzn, którzy pragną wygładzonych, zdyscyplinowanych włosów, przy zachowaniu ich elastyczności i naturalnego układaniu

Cena zabiegu: 300 – 900zł