Masaże twarzy

Zapraszamy na relaksujące masaże twarzy, które jednocześnie poprawią stan naskórka, wpłyną dodatnio na odżywienie oraz dotlenienie skóry. Oprócz odpowiedniego wpływu na wygląd, masaże twarzy zdecydowanie pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Warto spróbować!

Jakie masaże twarzy oferujemy?

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY
codzienne borykanie się z sytuacjami stresowymi powoduje, że na naszej twarzy odciskają się trudy dnia. Masaż twarzy jest doskonałym sposobem na pozbycie się oznak zmęczenia i napięcia, poprawi samopoczucie i dobroczynnie wpłynie na nasza dusze

MASAŻ KRYSZTAŁOWY
Masaż łączący elementy klasycznego masażu twarzy oraz masażu kryształowymi kulami. Doskonale relaksuje, poprawia krążenie limfy, spłyca opuchlizny oraz delikatnie liftinguje. Może być stosowany przy skórach bardzo wrażliwych i naczynkowych.

MASAŻ LIFTINGUJĄCY
dynamiczny masaż twarzy, wykonywany zdecydowanymi dość silnymi technikami poprawiającymi sprężystość mięśni i skóry. Spowalnia proces starzenia się, wygładza zmarszczki i daje naturalny efekt podobny do uzyskiwanego dzięki zabiegowi podnoszącemu skórę twarzy (liftingowi).