Zabiegi ujędrniające na ciało w gabinecie

Zabiegi ujędrniające na ciało w gabinecie

Zmarszczki i skóra bez elastyczności pojawiają się naturalnie wraz z wiekiem. Skóra traci zdolność do produkcji elastyny i kolagenu, które przyczyniają się do jej elastyczności i jędrności. Na szczęście w ostatnich latach opracowana szereg niechirurgicznych zabiegów, które pomagają napiąć skórę na twarzy lub w innym miejscu ciała za pomocą częstotliwości radiowych, ultradźwięków, laserów i specjalnie skomponowanych i dobranych kosmetyków. Chociaż zabiegi te są niechirurgiczne, powinny być wykonywane wyłącznie przez specjalistę.

Napięcie, bez cięcia

Minimalnie inwazyjne procedury napinania skóry w gabinecie kosmetycznym dają bardzo zauważalne rezultaty. Zabieg ujędrniający na twarz i ciało nie niesie za sobą skutków ubocznych, poza zmianą wyglądu na lepsze.

Zabiegi liftingujące w gabinecie kosmetycznym – jak dobrać zabieg?

Nie wszystkie zabiegi są sobie równe i nie wszystkie procedury są odpowiednie dla każdego. Lifting twarzy i ciała to szerokie pojęcie. Często w gabinetach kosmetycznych jest tendencja do łączenia zabiegów na cellulit, napinania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej w celu modelowania sylwetki. Często klienci chcą rozwiązać jeden problem, nie zastanawiając się, że wymaga on w rzeczywistości kilku odmiennych zabiegów. 

Większość zabiegów jednak nie jest widoczna natychmiastowo. Często trzeba poczekać kilka tygodni, aby zmiany się ukazały. Czasem konieczne jest powtórzenie zabiegu dla lepszego rezultatu. A pełna poprawa w wyglądzie może pokazać się po dwóch miesiącach, dlatego niezbędne jest odrobinę planowania.

Na szczęście zabieg kosmetyczny na zmarszczki oraz liftingujący ciało jest widoczny znaczne szybciej. Skupienie się na konkretnej partii, która wymaga ujędrnienia, pozwala na najlepsze dobranie kosmetyków i urządzeń, które pozostawią jędrną i elastyczną skórę.

Zalecamy konsultację z certyfikowanym gabinetem kosmetologicznym, który posiada w ofercie wiele zabiegów, dzięki czemu można dostosować najlepszy, w oparciu o różne czynniki fizyczne i związane ze stylem życia.

Technologia stale ewoluuje w dziedzinie modelowania ciała, więc najlepsze zabiegi są ruchomym celem. W gabinecie Mangoo posiadamy szeroką gamę zabiegów liftingujących, odmładzających, nawilżających, które podążają za zmianami i oferują najlepsze możliwe sposoby pielęgnacji ciała.

Zabieg ujędrniający ciało i twarz

Wraz z wiekiem ciało traci wiotkość, powodując obwisły wygląd, najczęściej objawiający się na twarzy, szyi, obwisłą częścią kolan, czy luźnymi ramionami. Ale dzięki przełomowym technologiom wykorzystującym fale radiowe i ultradźwiękowe, oraz odpowiednie preparaty, które budują kolagen poprzez angażowanie głębszych warstw skóry, pacjenci mogą na własne oczy obserwować, jak ich zegar biologiczny się cofa.

Termolifting wykorzystuje działanie fal radiowych do napinania skóry i pobudzania i  budowania kolagenu. Efekt takiego zabiegu to natychmiastowe rozświetlenie, ujędrnienie oraz podniesienie skóry. Widoczne efekty to nie tylko poprawa konturu skóry, ale także napięcia i niewielka redukcja tkanki tłuszczowej w ramionach, udach, pośladkach, brzuchu, gdziekolwiek wykonywany jest zabieg. Focus RF doskonale nadaje się dla osób, których skóra zaczyna już wiotczeć z wiekiem, jest luźna po ciąży, lub dla osób, które straciły dużo wa wadze i mają problem ze nadmiarem skóry.

Zabieg liftingujący na twarz ma na celu poprawę wyglądu twarzy poprzez napinanie skóry i redukcję zmarszczek. Dostępnych jest wiele zabiegów odmładzających i liftingujących, a wybór najlepszego z nich zależy od wielu czynników, w tym wieku pacjenta, rodzaju skóry, stylu życia i pożądanych rezultatów. Najczęstszym zabiegiem liftingu twarzy jest lifting twarzy, który jest nieinwazyjnym zabiegiem kosmetycznym. Zabiegi poprawiające wygląd twarzy wykorzystują aktywne składniki kwasu hialuronowego, oleju z pestek winogron i innych, co daje efekt jędrności, elastyczności i spłycenia zmarszczek.

About the Author

Comments are closed.