Wszystko dla Mam

Każda ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Za każdym razem odkrywasz na nowo swoje ciało, psychikę, doświadczasz wyjątkowych emocji. Przygotowujesz się na przyjęcie dziecka, wyczekujesz skupiając całą uwagę na nim i bardzo często zapominasz o sobie i o swoich potrzebach.

 

Okres ciąży i poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu kobiety. Zmiany hormonalne, wzrost wagi i zmiana sylwetki powodują, że często ciało i skóra nie wyglądają tak jakbyście sobie tego życzyły. W naszym Instytucie zadbamy o Ciebie w czasie ciąży i pomożemy znacznie skrócić okres powracania organizmu do normy, zniwelujemy oznaki przemęczenia i nie dopuścimy do takich niechcianych pamiątek jak rozstępy, wiotka skóra czy cellulit. Sprawimy, że Twoja skóra znów nabierze jędrności, elastyczności i będzie pełna blask.

1. Zanim zostanę mamą

Pielęgnacja Pań w ciąży stanowi wyjątkowe wyzwanie. Panuje przekonanie, że każda kobieta w ciąży wygląda pięknie. Jest to niewątpliwie prawda, lecz przyszłe Mamy nie powinny zapominać o stałej pielęgnacji, a nawet fundować sobie od czasu do czasu małe przyjemności. W naszym Instytucie oferujemy program zabiegowy, przygotowany specjalnie dla kobiet w ciąży przez specjalistów z dziedziny ginekologii, dermatologii, kosmetologii oraz fizjoterapii.

  • Specjalne zabiegi kosmetyczne na twarz
  • Specjalna zabiegi kosmetyczne na ciało
  • Piękne dłonie i stopy
  • Piękne włosy
  • Masaże relaksacyjne i pielęgnacja ciała

 

Endermologia medyczna ­ Zabieg lekkie nogi ­ LPG lipomassage.

Ciężkie nogi i opuchnięcia są zmorą wielu kobiet w ciąży, szczególnie w jej drugiej połowie.

Prowadzi do wzrostu cyrkulacji krwi i limfy, co powoduję ustąpienie uczucia ciężkich, obolałych nóg. Zabiegi można wykonywać co drugi dzień w szczególności po piątym miesiącu ciąży. Zabieg trwa do 30 minut.

2. Jestem mamą

Przemęczenie, rozstępy, utrata jędrności skóry biustu i zmieniona sylwetka to tylko niektóre problemy, na jakie kobiety napotykają po okresie ciąży i karmieniu piersią. Dlatego już podczas karmienia piersią warto przystąpić do walki z tymi zmianami. Ponadto, w tym czasie niezmiernie ważny jest odpoczynek, relaks i zdrowa, bogata w witaminy dieta.
W naszym Instytucie przygotowaliśmy szeroki wachlarz zabiegów, które pozwolą wyeliminować niechciane skutki ciąży i w pełni cieszyć się szczęściem, jakim są narodziny dziecka.

  • Specjalne zabiegi kosmetyczne w okresie karmienia piersią
  • Terapia przeciw – rozstępowa
  • Terapia antycellulitowa
  • Powrót do pięknej sylwetki
  • Piękne włosy po porodzie

 

Zabiegi pielęgnacyjne dla mamy Cieszyn
Maniciure hybrydowy dla mam Cieszyn
Zabiegi pielęgnacyjne dla mam Cieszyn