Szybkie i bezbolesne odchudzanie — na czym polega zabieg Lipo Laserem?

Szybkie i bezbolesne odchudzanie — na czym polega zabieg Lipo Laserem?

Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić nawet kilka kilogramów, wie, że może być to bardzo trudne. Pomimo najlepszych starań, ćwiczeń, zdrowej diety, waga czasem stoi w miejscu. Na szczęście postępy w kosmetyce umożliwiły szybkie i bezbolesne zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Lipo Laser jest zabiegiem niechirurgicznym, który powstał w Europie. Ma znacznie prostszą procedurę, w porównaniu do liposukcji, co oznacza też, że jest bezpieczniejszy. Zabiegi Lipo Laserem usuwają komórki tłuszczowe spod skóry za pomocą technologii laserowej.

Jak działa lipolaser?

Lipo Laser to w 100% nieinwazyjny, laserowy system punktowej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Wykorzystuje energię lasera, aby bezpiecznie i bezboleśnie celować w określone komórki tłuszczowe. Dzięki temu ukierunkowanemu procesowi Lipo Laser jest w stanie stymulować samą komórkę do uwalniania wody, wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Po uwolnieniu tych trzech związków często określanych jako trójglicerydy, komórki tłuszczowe kurczą się. Celem zabiegów Lipo Laserem jest zmniejszenie poszczególnych części ciała, takich jak: 

 • talia
 • uda
 • ramiona
 • brzuch
 • tłuszcz pod brodą
 • pośladki

Podczas każdej sesji na stwardniałą tkankę tłuszczową wykorzystywany jest zimny laser. Sąsiednie tkanki, takie jak nerwy obwodowe i naczynia krwionośne, pozostają nietknięte. Lipo Laser działa poprzez penetrację pierwszych kilku milimetrów pod skórą. To tam zwykle leżą zbędne komórki tłuszczowe. Laser tymczasowo pobudza te komórki, których zawartość przenika przez układ limfatyczny w postaci trójglicerydów. Materia ta jest następnie rozkładana, metabolizowana i wydalana z organizmu.

Dla kogo Lipo Laser?

Lipo Laser nie jest przeznaczony do intensywnego odchudzania. Jednak pomaga zrzucić te ostatnie zalegające kilogramy. Doskonale zatem sprawdza się u osób:

 • szukających niechirurgicznej metody na uzyskanie jędrnego ciała
 • martwią się o problematyczne obszary, a nie o całkowitą utratę masy ciała
 • chcą celować w złogi tłuszczu, które są odporne na dietę i ćwiczenia

Lipo Laser nie jest przeznaczony do leczenia otyłości. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju zabiegu kosmetycznego, ważne jest, aby być medycznie zdrową osobą, by poddać się terapii laserowej.

Na czym polega zabieg Lipo Laserem?

Sesje Lipo Laserem prowadzone są w relaksującym otoczeniu. Warto upewnić się, że zabieg odbywa się w renomowanym salonie, takim jak Mangoo, która ma doświadczenie w zabiegach modelowania sylwetki. Sesje trwają około 20-30 minut, w zależności od wybranej partii, w przypadku wybrania kilku partii, czas sesji wydłuża się. Aby uzyskać spektakularny efekt, potrzebne jest wykonanie od 6 do 14 zabiegów, które wykonywane są 2-3 razy w tygodniu. Należy pamiętać o zasadach przed i pozabiegowych, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach, które mogę poprawić wyniki. Niektórzy pacjenci widzą rezultaty już po jednym zabiegu, inni potrzebują ich kilka. Wszystko zależy od organizmu i uwarunkować genetycznych. 

Jak długo utrzymują się wyniki po zabiegu Lipo Laserem?

Celem Lipo Lasera jest zmniejszenie komórek tłuszczowych poprzez ich opróżnienie — a nie ich całkowite zniszczenie. Oznacza to, że komórki są w stanie ponownie magazynować tłuszcz. Jedynym sposobem na zapewnienie długotrwałych efektów jest regularne ćwiczenia i zdrowa dieta. Dlatego prowadzenie zdrowego stylu życia na każdym etapie jest kluczowe dla utrzymania zdrowej sylwetki. Efekty utrzymują się tak długo, dopóki jest zachowany balans i troska o swoje ciało. 

LipoLaser korzyści

 • bezpieczna utrata zalegającej tkanki tłuszczowej
 • szybkie efekty odchudzania
 • jędrna sylwetka
 • wygładzony cellulit
 • brak blizn i innych powikłań
 • stymuluje układ limfatyczny
 • usprawnia mikrokrążenie
 • dotlenia i odżywia tkanki
 • pobudza odbudowę komórek i naczyń krwionośnych

Jak szybko schudnąć?

Innowacyjna procedura Lipo Lasera zmienia życie i pozwala na szybkie pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Połączenie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania z zabiegami lipolaserem to gwarancja na szybką poprawę sylwetki. Ta bezpieczna i skuteczna procedura może zmienić ciało i pomóc odzyskać pewność siebie, na którą każdy zasługuje. Aby uzyskać więcej informacji na temat Lipo Lasera, skontaktuj się Instytutem Mangoo. Jako kameralne miejsce wraz z fachową i kompleksową opieką, wspomogą Twoją sylwetkę w odbudowaniu wyjątkowego piękna. 

About the Author

Comments are closed.