Oxybrazja – alternatywa dla mikrodermabrazji

Oxybrazja – alternatywa dla mikrodermabrazji

Oksybrazja (oxybrazja) – czyli peeling wodno-tlenowy peeling, który w widoczny sposób poprawia stan skóry już po 1 zabiegu.

Dla jednych to kolejna odmiana peelingu – ale dla innych prawdziwy ratunek dla skóry, zwłaszcza kiedy żadna inna forma peelingu nie może być wykonywana. Zabieg stworzono z myślą o kobietach, które mają bardzo wrażliwą cerę, a chciałyby podziwiać efekty podobne do tych, które daje  mikrodermabrazja.

Zabieg polecany jest przede wszystkim dla skór wrażliwych i naczynkowych oraz jako zabieg bankietowy, ponieważ intensywnie, ale bezboleśnie złuszcza naskórek, nie wywołując podrażnień. Błyskawicznie dotlenia i nawadnia skórę, nadając jej piękny, świeży wygląd.

Jak wygląda zabieg oksybrazji?

Dużą zaletą oksybrazji jest to, że wykonywana jest bezdotykowo. Specjalny aparat, którym posługuje się kosmetyczka, wtłacza w skórę tlen i mgiełkę z soli fizjologicznej pod bardzo dużym ciśnieniem – aż 200 metrów na sekundę. Dzięki temu zabiegowi natychmiastowo i bezboleśnie usunięte zostają obumarłe komórki naskórka a skóra pozostaje odświeżona i doskonale nawilżona bez jakichkolwiek podrażnień.

Z opinii naszych klientek zabieg porównywany jest do spaceru nad polskim morzem :). Na twarzy odczuwamy podmuchy wiatru a na ustach wyczuwa się delikatny słony smak.

 

W naszym Instytucie w standardzie oksybrazja zawsze wzbogacony jest o pielęgnację dodatkową – serum z czynnikami aktywnymi i odpowiednio dobraną do skóry klientki maskę kremową.

 

 

 

About the Author

Comments are closed.