Laserowe zamykanie naczynek Cieszyn

Popękane naczynka na twarzy to nieprzyjemny, trudny do zamaskowania defekt i problem wielu kobiet i mężczyzn, z którym nie radzą sobie zwykłe kosmetyki. Z pomocą przychodzi nam współczesna medycyna estetyczna, dzięki której możesz trwale pozbyć się tej nieprzyjemnej dolegliwości, tak aby cera znów miała jednolity, zdrowy kolor.

Pierwszym objawem zaczynających się problemów z naczyniami krwionośnymi jest niewinny rumień, nasilający się podczas emocji, stresu, wysokiej temperatury, po wypiciu kawy czy alkoholu. Kolejnym etapem są zwykle tzw. pajączki czyli pękające naczynka, które szpecą skórę i są trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami.

W postępowaniu z cerą naczyniową bardzo ważne jest :

1. systematyczne usuwanie pojawiających się rozszerzonych naczynek
2. systematyczne stosowanie zabiegów wzmacniających naczynka i zmniejszających rumień twarzy
3. stosowanie odpowiedniej pielęgnacji
4. unikanie sytuacji sprzyjających pękaniu naczynek

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy i ciele w Instytucie Urody Mangoo w Cieszynie

W Instytucie Mangoo oferujemy nowoczesne metody bezoperacyjnego usuwania popękanych naczynek za pomocą laserów. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem gwarantującym dużą skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo. Z pomocą lasera leczymy zmiany naczyniowe na twarzy i kończynach zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Nasze lasery wykorzystujemy do leczenia zmian naczyniowych o charakterze teleangiektazji – poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych, potocznie zwanych „pajączkami”, a także trądziku różowatego oraz naczyniaków.

Po zabiegu laserem znikają drobne zmiany naczyniowe. Lasery nowej generacji gwarantują pełne bezpieczeństwo zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się przemijające zaczerwienienie lub niewielki siniak, które znikają po kilku dniach.

Zabiegi laserowego zamykania naczynek

Pojedyncze naczynka można zamknąć podczas 1 zabiegu laserowego zamykania naczynek, jednak bardziej rozległe zmiany wymagają dodatkowej liczby zabiegów powtarzanych co 4-6 tygodni – w zależnoœci od intensywnoœci zmian naczyniowych. 2 tygodnie przed zabiegiem laserowego zamykania naczynek oraz 4 tygodnie po zabiegu nie można się opalać ani korzystać z solarium, ponieważ może to skutkować przebarwieniami.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego zamykania naczynek:

ciąża, świeża opalenizna, infekcje skóry, skłonność do bliznowców, zaburzenia w układzie krzepnięcia, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych (np. Acenokumarol), krótszy niż 12 miesięcy okres przyjmowania retinoidów doustnie (np. Izotek), niektóre choroby skóry (np. łuszczyca), niektóre choroby endokrynologiczne (np. niewyrównana cukrzyca)

Zapisy i rezerwacja wizyt: 33 852 16 48, 504 153 140.