Stylizacja paznokci — manicure hybrydowy, żelowy, klasyczny Cieszyn

MANICURE KLASYCZNY

Twój manicure zrobimy tak jak lubisz: tradycyjnie – usuwając skórki przy użyciu cążek lub frezarki lub za pomocą specjalnych preparatów i patyczka. Następnie skrócimy i opiłujemy płytkę, delikatnie wypolerujemy i nałożymy oliwkę nawilżającą. W obu przypadkach gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo i sterylność.

Czas zabiegu: 45 minut,   Cena: 50 zł

MANICURE JAPOŃSKI

Jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia, dzięki zwartości witamin A + E, krzemionki, keratyny i pyłku pszczelego. Zalecany do kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Wykonuje się go w serii 3­4 zabiegów w odstępach 2­tygodniowych.

Czas zabiegu: 45 minut,   Cena: 55 zł

MANICURE HYBRYDOWY

Zabieg łączy w sobie manicure tradycyjny z wygodnym malowaniem płytki lakierem hybrydowym utrwalanym w lampie LED. Unikalna formuła lakieru sprawia, że paznokcie pięknie prezentują się do 2 tygodni, są odporne na uszkodzenia, ścieranie i nie odpryskują.

Czas zabiegu: 60 minut,   Cena: 75 zł

AKSAMITNY DOTYK – SPA DLA DŁONI

Aromatyczna kąpiel w płatkach róż, następnie delikatnie rozświetlający peeling bambusowy z relaksującym masażem dłoni. Po masażu regenerująca maska do dłoni z masłem shea, ekstraktem z goji i żyworódki i wszystko wykończone starannym manicurem klasycznym bez malowania.

Czas zabiegu: 60 minut,   Cena: 95 zł

USŁUGI DODATKOWE

Pomalowanie paznokci lakierem zwykłym:   20zł

Pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym:   35zł

Usunięcie hybrydy lub żelu:   50 zł  (10zł przy innej usłudze)

Rekonstrukcja paznokcia:    80 – 120zł

Parafina na dłonie:   50zł  (30zl przy innej usłudze)

Stylizacja paznokci Cieszyn
Kosmetyczka Cieszyn
Stylizacja paznokci Cieszyn