Regulacja i henna brwi w salonie kosmetycznym w Cieszynie

NATURALNA STYLIZACJA BRWI

wydobywa piękno oczu. Dzięki niej możesz także zmienić rysy twarzy i uzyskać delikatny efekt miniliftingu. Nie jesteś pewna jaki kształt brwi jest dla Ciebie odpowiedni lub próbowałaś regulować brwi i jesteś niezadowolona z efektu zapraszamy Cię do nas, na profesjonalną regulację.

Cena zabiegu: 40 zł

STYLIZACJA KLASYCZNA BRWI I RZĘS HENNĄ

jeśli Twoje brwi mają ładną naturalną linię wtedy wystarcza tylko delikatna regulacja i henna, by zachować ich kształt. Odpowiednie wymodelowanie potrafi zmienić całkowicie wygląd twarzy, warto zatem zadbać o te krótkie włoski tuż nad powiekami. Jeśli Twoje brwi są rzadkie możesz je skorygować za pomocą henny. Kolor henny powinien być dobrany do Twojego typu urody i karnacji ­ zbyt ciemne będą wyglądać nienaturalnie i będą Cię postarzać.
Cena zabiegu: 60 zł

Henna pudrowa Cieszyn

STYLIZACJA BRWI HENNĄ PUDROWĄ

najlepiej sprawdza się u osób, którym zależy na pielęgnacji i regeneracji brwi. Henna ta nadaje się do każdego rodzaju i kształtu brwi. Wzmocnienia ich naturalny kolor i farbuje skórę, dzięki czemu można nadać brwiom wymarzony kształt. Jest trwalsza niż henna tradycyjna – utrzymuje się aż do 6 tygodni.
Cena zabiegu: 90 zł