Mangoo - Salon Fryzjerski w Cieszynie - Usługi Obcinania i Kuracji Włosów

Kreatywność i profesjonalizm

Podczas każdej wizyty w naszym salonie fryzjerskim staramy się szczegółowo poznać Państwa oczekiwania – pytamy, słuchamy i doradzamy. Wykonujemy dokładną analizę włosów i skóry głowy ­oceniamy stopień ich uwrażliwienia oraz dobieramy odpowiednie produkty i kuracje włosów do pielęgnacji i stylizacji w salonie i w domu.

Bardzo dużo uwagi przywiązujemy do tego, aby włosy i skóra naszych klientów były w jak najlepszej kondycji, dlatego podczas wszystkich zabiegów kuracyjnych włosów kładziemy duży nacisk na odpowiednią pielęgnację włosów.

NASZE ZABIEGI

DODATKOWE USŁUGI

Fryzjer damski Cieszyn
kolekcje/tendencje
porady stylisty
produkty
szkolenia

Wszystkie usługi fryzjerskie w naszym salonie wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dzięki czemu gwarantujemy wysłuchanie i dostosowanie pielęgnacji do potrzeb i rodzaju włosów. Salon fryzjerski Cieszyn cieszy się renomą i zadowoleniem klientów, a szeroki zakres oferowanych usług sprawia, że sprostamy niemal każdemu fryzjerskiemu wyzwaniu. Już dziś zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty. 

Salon fryzjerski Cieszyn

Salon fryzjerski Mangoo oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy analizy włosów i skóry głowy co pozwala dobrać odpowiednie produkty do pielęgnacji i stylizacji, a także daje klientowi informację, w jaki sposób powinien dbać o włosy w domu. Odpowiednia pielęgnacja włosów jest kluczowa, aby zachować ich zdrowy i piękny wygląd. Salon fryzjerski Cieszyn to miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną pielęgnację włosów oraz styling i strzyżenie, które spełni Twoje oczekiwania. Nasi doświadczeni fryzjerzy pomogą dobrać fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy i rodzaju włosów. Dodatkowo zajmujemy się koloryzacją oraz trwałym prostowaniem włosów.

Fryzjer męski Cieszyn zadba o męskie włosy z uwzględnieniem ich specjalnych potrzeb i wymagań. W Mangoo fryzjer Cieszyn dbamy o to, aby każdy klient czuł się komfortowo i bezpiecznie powierzając nam swoje włosy, dlatego możesz być pewien, że wyjdziesz zadowolony.

Fryzjer i kosmetyczka

Dla bardziej wymagających klientów mamy szeroki wachlarz dodatkowych usług, które pozwolą Ci bardziej świadomie zadbać o swój wygląd. Fryzjer Cieszyn oferuje porady stylisty, co pozwoli dobrać fryzurę idealnie dopasowaną do kształtu twarzy i typu urody.  Z kolei możliwość zakupu produktów do włosów wykorzystywanych przez profesjonalistów umożliwi odpowiednią pielęgnację włosów w domu. Ponadto, jeśli chcesz nauczyć się upinania fryzur i właściwej pielęgnacji włosów, przeprowadzamy szkolenia, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę na temat włosów. Dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swój wygląd, w naszym salonie dostępny jest fryzjer i kosmetyczka, dzięki czemu podczas jednej wizyty możesz zapewnić sobie prawdziwy relaks i odświeżenie. 

Mangoo Cieszyn fryzjer – strzyżenie i koloryzacja 

Mangoo Cieszyn to profesjonalny zakład fryzjerski, który oferuje swoim klientom szeroki zakres usług – od strzyżenia i stylizacji po farbowanie i pasemka. Nasz zespół stanowią profesjonaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie, a fryzjerstwo jest dla nich pasją. Używamy najwyższej jakości profesjonalnych produktów, a nasz zespół doświadczonych stylistów pomoże dobrać fryzurę, która odzwierciedli Twoją osobowość. Możesz mieć pewność, że wybierając Mangoo fryzjer Cieszyn otrzymasz usługi fryzjerskie najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz cennikiem usług fryzjerskich.