Metoda Scan Expres

Na określonych obszarach skóry czoła, dłoni i stóp, mocowane jest sześć elektrod i za ich pomocą aparat rejestruje przewodność elektryczną prądu stałego o niskiej częstotliwości. Parametry wykresów podczas przeprowadzania pomiarów porównywane są ze wzorcowymi wykresami, które opracowywane są indywidualnie dla osoby testowanej z uwzględnieniem szczegółowych jego regulacji wegetatywnej.

Uzyskiwane wskaźniki pozwalają przeprowadzić analizę czynnościowego stanu organizmu oraz ocenę energetyczną:

♦  układu sercowo-naczyniowego

♦  układu oddechowego

♦  układu moczowo płciowego

♦  układu immunologicznego

♦  układu ruchowego

♦  układu pokarmowego

♦  organów głowy

♦  stan aury i czakr

Program pozwala wykonać wizualizację segmentarną kręgosłupa, ilustruje związki pomiędzy narządami i rdzeniem kręgowym co ułatwia diagnostykę całego szeregu patologi narządów wewnętrznych i kręgosłupa np.: paciorkowe zapalenie migdałów w dyskach szyjnego odcinka kręgosłupa czy odmiedniczkowe zapalenie nerek wywołane paciorkowcem co stanowi przyczynę zmian odcinka lędzwiowego kręgosłupa.

Analityczne możliwości programu pozwalają przeprowadzić analizę systemową odchyleń patologicznych w narządzie lub układzie wydzielić naj mnie i najbardziej porażony układ, określić procesy autoimmunologiczne, ostre i przewlekłe zapalenia, alergie, obciążenia toksyczne, inwazje pasożytnicze dysbakteriozy i zaburzenia enzymatyczne.

Czakry i aura pozwalają ocenić stany patologiczne przy porażeniu danego segmentu lub narządu. Podczas badania biorezonansem w trybie ekspres można określić funkcje całego organizmu jak i jego stany zapalne, patologiczne przewlekłe, autoimunologiczne oraz zwyrodnieniowe.

Przeciwwskazania:

♦  wszczepiony rozrusznik serca

♦  znaczące uszkodzenie skóry