Obudź siły witalne, by odzyskać wewnętrzny blask

Rytuały SPA to antidotum na wyzwanie miejskiego stylu życia – moc płynąca z połączenia aromaterapii, aromakologii i doświadczonych dłoni profesjonalnej kosmetyczki. Każdy rytuał to wyjątkowe zmysłowe doznanie, które pielęgnuje skórę, eliminuje z Twojego organizmu toksyny i ułatwia przenikanie aktywnych składników do najgłębszych warstw skóry.

Wyrafinowane i niezwykle skuteczne rytuały na twarz i ciało poparte są crescendo działania – od uważnego oddechu i energetycznego ruchu aż po wysoce efektywne profesjonalne maski. Wyselekcjonowane przez aromakologa zapachy przywrócą Ci emocjonalna równowagę i pozytywnie wpłyną na działanie Twojego organizmu

Rytuały na twarz

HYDRA FLORAL – nawilżenie, ochrona przed odwodnieniem

cena: 195 zł / 250 zł

wszystko-dla-mam

Intensywna kuracja dla skóry odwodnionej i szarej. Przynosi skórze komfort i blask. Oparta na olejku eterycznym z neroli stymuluje produkcję GAG w skórze i przyspiesza proces regeneracji. Składniki aktywne – wyciąg z bratka oraz z kopru morskiego wpływają na przywrócenie prawidłowych procesów odpowiedzialnych za nawilżenie. Zawarte w produktach wyciągi z moringi oczyszczają dogłębnie komórki skóry i chronią ją przed negatywnym wpływem środowiska.

 

Rezultaty

Skóra jest idealnie nawilżona a uczucie ściągnięcia ustępuje.

Dzięki głębokiemu nawilżeniu drobne zmarszczki wypełnione a jędrność skóry jest przywrócona.

HYDRA FLORAL White Petal – nawilżenie, rozjaśnienie przebarwień

cena: 295 zł / 360 zł

beautiful young woman close up portrait, studio white

Rytuał przeznaczony dla skóry odwodnionej, pozbawionej blasku i tendencją do powstawania przebarwień. Składniki aktywne takie jak olejek neroli, wyciąg z bratka oraz kopru morskiego wspomagają uwodnienie skóry i zapewniają odprężenie. Silnie skoncentrowana mieszanka witaminy C z doskonalącym koloryt skóry koncentratem z  zielonego groszku, witamina B, kwas salicylowy zapewniają cerze ochronę przed powstawaniem przebarwień i rozjaśniają już istniejące. Wyciąg z pomarańczy, pektyny jabłkowej i syropu z fiołka trójbarwnego głęboko nawilża i zmiękcza skórę.

 

Rezultaty

Skóra idealnie nawilżona i rozświetlona.

Przebarwienia rozjaśnione a koloryt skóry jest wyrównany.

AURABSOLU – blask dla zmęczonej skóry

cena: 150 zł / 180 zł

masaz-twarzy2.

Drogocenny i delikatny kwiat jaśminu jest zbierany o poranku, gdy jego cząsteczki mają najsilniejsze działanie i pięknie pachną. Absolut jaśminu jest najkosztowniejszym rodzajem ekstraktu, który pomaga skórze utrzymać świeżość i blask. Pierwszy rytuał pielęgnacyjny od Decléor, który niweluje widoczne oznaki zmęczenia. Odtwarza procesy zachodzące w naszej skórze w trakcie snu, i przywraca jej gładkość i świetlistość. Łączy dogłębne oczyszczenie i akupresurę z działaniem absolutu jaśminu, który intensywnie nawilża i umożliwia szybką penetrację składników aktywnych w głąb skóry.

 

Rezultaty
Cera wygląda świeżo i promiennie, jak po regeneracyjnej drzemce. Oznaki zmęczenia znikają a twarz wydaje się odmłodzona.

AROMAPLASTIE – bomba witaminowa

cena: 170 zł / 195 zł

nawilzajace

Rytuał przywraca witalność, dobre samopoczucie oraz blask skóry. Kuracja multiwitaminowa przeznaczona do skór zmęczonych, szarych i matowych, która jest prawdziwym zastrzykiem energii. Dzięki zawartości składników roślinnych bogatych w kwasy tłuszczowe i witaminy skóra zaczyna prawidłowo pracować i przyspiesza proces regeneracji. Bogactwo antyoksydantów zapewnia jej długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami.

 

Rezultaty
Komfort skóry jest przywrócony, skóra jest odżywiona, odzyskuje wypoczęty wygląd.

OREXCELLENCE + MASAŻ PILATES – intensywne działanie odmładzające

cena: 230 zł / 280 zł

naczykowa

Rytuał odmładzający zaspokajający potrzeby skóry dojrzałej. Specjalistyczna technika masażu twarzy, inspirowana pilatesem i masażem tkanek głębokich, nie tylko relaksuje ale również poprawia mikrokrążenie i drenuje toksyny oraz modeluje kontury twarzy zwiększając napięcie włókien mięśniowych. Olejek z magnolii przywraca skórze gęstość oraz elastyczność oraz mobilizuje włókna kolagenowe do regeneracji. Rysy twarzy odmładzają się, cera uzyskuje zdrowy koloryt.

 

Rezultaty
Odmłodzone rysy twarzy, skóra jest świetlistawygładzona i pełna energii, odzyskuje młodzieńczy blask.