Chcesz poprawić swój wygląd i pozbyć się zbędnego tłuszczu i jednocześnie wzmocnić i estetycznie ukształtować mięśnie brzucha, pośladków, pleców. Jeśli chcesz w zdrowy sposób zadbać o siebie – skorzystaj z naszych zabiegów.

 

ENDERMOLOGIE
opatentowana przez firmę LPG technika masażu, która dzięki zjawisku mechanotransdukcji umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej opornej na dietę i gimnastykę. Zabieg polecany jest osobom, które na wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety gromadzą tłuszcz w określonych partiach ciała, takich jak np. brzuch, talia, klatka piersiowa, podbródek itd.

 

Dodatkowo zabieg wskazany jest dla osób, które:

  • są aktywne fizycznie i ich dieta jest dobrze zbilansowana, ale wciąż mają problem z nadmiarem tłuszczu w niektórych obszarach ciała
  • są szczupłe, ale mają gdzieniegdzie otłuszczenia i chcą ich się pozbyć,
  • stracili właśnie na wadze, ale chcą odzyskać jędrność i elastyczność skóry.

… więcej informacji

 

Czas zabiegu: 40 – 180 minut
Cena: 90 – 150 zł

KRIOLIPOLIZA

nieinwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Zabieg jest niechirurgiczną alternatywą dla liposukcji, jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Kriolipoliza wywołuje znaczny i trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej już po 1 zabiegu ( utrata od 25­45 % grubości warstwy tłuszczu). Po 2 tygodniach możemy spodziewać się pierwszych efektów, natomiast efekt końcowy widoczny jest po ok. 6 tygodniach.
… więcej informacji

 

Czas zabiegu: 30 ­- 45 minut
Cena zabiegu : 200 zł / 1 przyłożenie


FOCUS RF

intensywnie działające fale radiowe rozpuszczają podskórną tkankę tłuszczowa, pobudzając jej przekrwienie i doprowadzają do wydalenia złogów tłuszczu na zewnątrz. Dodatkowe równoczesne działanie w skórze właściwej stymuluje włókna kolagenowe do wytwarzania nowego kolagenu oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy. W efekcie uzyskujemy mniejszy obwód ciała i poprawę sprężystości skóry. Zalecany do zmniejszania tkanki tłuszczowej na brzuchu, plecach i podbródku
… więcej informacji

 

Czas zabiegu: 30 – 120 minut
Cena zabiegu: 150 – 300 zł

AROMA BLEND Decleor

indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb rytuał modelujący sylwetkę i oddziałujący na Twoje emocje za pomocą aromaterapii.
Naturalne olejki eteryczne, poprzez nieocenione oddziaływanie, zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Olejki stanowią kompilację aktywnych koncentratów pomagających zwalczyć problem: nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, obniżenia napięcia skóry i jej przesuszenia, uczucia ciężkich nóg i obrzęków limfatycznych oraz problemów związanych z zaburzeniami trawienia i gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w okolicach talii.

 

Czas:  0,5 -1 h
Cena: 145 – 220 zł / zabieg

endermo1
Closeup girl in unederwear pich her belly  on white
Beautiful woman's body in sexy bikini over beach background