Długotrwała „transformacja” Twojej sylwetki.

WYSZCZUPLENIE – JĘDRNOŚĆ – LEKKIE NOGI – TALIA

Indywidualnie dobierany program kształtowania ciała. Oczyszcza z toksyn, przywraca równowagę emocji, koryguje kształty.
Program rozpoczynamy w salonie – seria obejmuje 10 indywidualnie komponowanych rytuałów.
Kontynuacja pielęgnacji odbywa się w domu – z wykorzystaniem produktów Aroma Svelt DECLEOR Paris

AROMA BLEND to zestaw wyjątkowych zabiegów, składających się z serii specjalnie dobranych technik manualnych, przeplatanych interludiami, wykorzystującymi aromakologię, które pomagają osiągnąć równowagę emocjonalną i dogłębnie zmianiają kształty ciała. Dzięki synergii aktywnych zapachów i technik masażu, zabiegi te są intensywnym doznaniem, zapewniającym progresywne i długotrwałe rezultaty.

POSKROM NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ I NEGATYWNE MYŚLI

„Nasze kosmetyczki mają dogłębną wiedzę i zrozumienie szczególnych potrzeb ciała każdej klientki.
W zaciszu gabinetu godzinami ugniatają, masują i upiększają. Są powierniczkami intymnych szczegółów z życia kobiet, które dzielą się z nimi swoją radością i smutkiem.
Nasze kosmetyczki mówią to samo: kobiety już nie martwią się kilkoma dodatkowymi centymetrami tu, czy tam. Drastyczne diety ustępują miejsca holistycznemu i bardziej
długofalowemu podejściu do rzeźby ciała oraz zdrowia.

Połączenie doświadczeń
Połączenie AROMATERAPII: starannie wyselekcjonowane ze świata zapachów 25 olejków eterycznych o najwyższej skuteczności, które mają różnorodne działanie – wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, ułatwiają drenaż toksyn, odblokowują lub regulują apetyt. Działają głęboko wewnątrz skóry na komórki tkanki łącznej i komórki tłuszczowe, by w długotrwały sposób uregulować ich nadmiary.
Z drugiej strony AROMAKOLOGIA:  stworzone pełne emocji nuty zapachowe, godne najbardziej prestiżowych kreacji świata wielkich perfum.
„Olejki eteryczne mają moc wpływania na emocje, a także na autonomiczny układ nerwowy poprzez zmysł węchu. Zmysł powonienia ma wyjątkowy dostęp do układu limbicznego, znajdującego się w mózgu, będącego ośrodkiem uczuć
i wspomnień. Badania dotyczące stosowania olejków eterycznych są nowym, fascynującym obszarem neurologii, koncentrującym się na ich różnych działaniach i zastosowaniach”.
Patty Canac – specjalistka

Formuły stosuje się w indywidualnie dobranych połączeniach.
Jaki jest rezultat tej współpracy?

Wyjątkowy system pielęgnacji, złożony z 4 koncentratów do ciała i 3 aktywnych olejków, każdy z własną nutą aromakologiczną. Do łączenia i mieszania na bardzo wiele sposobów.

Mieszanki poddano surowej kontroli, by spełniały najwyższe, profesjonalne standardy. Formuły w 100% oparte na roślinnych olejach z jojoby
i z orzechów makadamia, cechuje pełna przyjemność użytkowania i komfort, niezbędne do pełnego wchłonięcia i transportu zawartych
w nich składników do wnętrza komórek. Ich bezwodne formuły to wyjątkowe koncentraty składników aktywnych, połączone w bardzo precyzyjnych dawkach, dzięki specjalnym opakowaniom.

Spa woman. Female enjoying relaxing back massage in cosmetology spa centre. Body care, skin care, wellness, wellbeing, beauty treatment concept.
aroma blend, modelowanie sylwetki,  wyszczuplanie, jedrnosc
Spa treatment. Body care. Massage on relaxed beautiful young caucasian woman's body in the spa salon. Body care, skin care, wellness, wellbeing, beauty treatment concept.