AZELAC PEEL ­

dzięki właściwościom seboregulującym, normalizującym proces keratynizacji, bakteriostatycznym kwasu azelainowego peeling ten może być zastosowany w przypadku skór trądzikowych, z problemem zapalenia mieszków włosowych. Kwas ten posiada również właściwości regulujące pigmentacje skóry dlatego sprawdzi się w przypadku melasmy i innych zmianach pigmentacyjnych. Azelac peel zawiera wyciąg z ostropestu plamistego (sylimaryna) o działaniu przeciwzapalnym, antyoksydacyjnym,zapobiega powstawaniu rumienia skóry.

RETISES CT

szybki, skuteczny zabieg dający efekt widocznego odmłodzenia, wygładzenie, ujędrnienie, usunięcie drobnych zmarszczek. Efekt ten jest działaniem duetu: RETINOLU I WIT.C
Osoba poddająca się temu zabiegowi musi być przygotowana na to, że preparaty zaaplikowane w gabinecie są zmywanie samodzielnie w domu po 8 godzinach. W 3­4 dobie po zabiegu występuje intensywne złuszczanie.

DNA RECOVERY SYSTEM PEEL ­

pierwszym, nanotechnologiczny peeling naprawiający DNA komórek skóry.

Kwas ferulowy neutralizuje wolne rodniki,chroni przed promieniowaniem UVA,UVB,wzmacnia działanie innych fotoprotektorów, redukuje stan zapalny i rumień, wyrównuje koloryt skóry.

Obecność enzymów naprawczych, cynku i aminokwasów gwarantuje naprawę i stabilizację DNA komórek. Retinol i czynniki wzrostu przyśpieszają złuszczanie działając przeciwstarzeniowo.

Procedura zabiegu jak w przypadku RETISES CT.

piling
piling2
piling4