ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

kosmetyczne zabiegi oczyszczające stanowią bardzo istotny element pielęgnacji skóry. Po usunięciu makijażu skóra, niezależnie od jej specyfiki, wymaga oczyszczenia i wzmocnienia. W przywróceniu jej pełnego blasku pomogą idywidualnie dobrane przez kosmetologa, profesjonalne zabiegi oczyszczające, dzięki którym skóra stanie się mocniejsza i bardziej rozświetlona. Zabiegi tego typu powinny być wykonywane systematycznie co najmniej 4 razy do roku.

ZABIEG MIESIĄCA

oczyszczanie twarzy

rothaarige Frau

Przedwiośnie to ODPOWIEDNI moment aby oczyścić skórę i wzbogacić ją o niezbędne składniki odżywcze, które pomogą jej odzyskać świeżość i zdrowy wygląd.

Skorzystaj w marcu z wybranych zabiegów oczyszczających w PROMOCYJNYCH cenach i ciesz się piękną rozświetloną skórą !

OCZYSZCZANIE TRADYCYJNE ­

mechaniczne, manualne usunięcie zaskórników i prosówek, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystej, promiennej skóry i zwężenia porów. W zależność od potrzeb skóry modyfikujemy przebieg zabiegu dobierając odpowiednie preparaty i metody złagodzenia ewentualnych podrażnień.

Cena zabiegu:    oczyszczanie tradycyjne + maska algowa 125 zł      PROMOCJA  99 zł    

PEELING KAWITACYJNY ­

Jeden z najprzyjemniejszych peelingów stosowanych do oczyszczanie skóry.
Wykorzystuje technologię fali ultradźwiękowej, która dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Zabieg polecany szczególnie do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjne oczyszczanie skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.

Może być zastosowany samodzielnie lub jako przygotowanie do dalszej intensywnej pielęgnacji.

Cena zabiegu:    peeling kawitacyjny + ampułka + maska algowa 110 zł      PROMOCJA  79 zł    

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

zabieg polecany w celu usunięcia pogrubiałego naskórka i zaskórników i uzyskania efektu odświeżenia skóry. Dzięki wykorzystaniu diamentowych głowic o odpowiednim stopniu gradacji zabieg dostosowany jest do różnych rodzajów skóry.Ta metoda jest też doskonałym wstępem do innych terapii.

Cena zabiegu:    mikrodermabrazja + ampułka + maska algowa 150 zł      PROMOCJA  99 zł    

AZELAC PEEL ­MEDIDERMA

peeling medyczny oczyszczająco – złuszczający przeznaczony do skóry łojotokowej, z trądzikiem różowatym lub przebarwieniami. Zawiera kwas azelainowy, który działa przeciwzapalne i antyoksydacyjne, likwiduje rumień i krosty oraz zmniejsza wydzielanie łoju. Działa przeciwbakteryjnie, reguluje nadmierne rogowacenie i świetnie sobie radzi z problemem zapalenia mieszków włosowych. Zabieg ten posiada również właściwości regulujące pigmentacje skóry dlatego sprawdzi się w przypadku melasmy i innych zmianach pigmentacyjnych np. rumienia.

Cena zabiegu:      180 zł      PROMOCJA  149 zł    

MANDELAC PEEL ­MEDIDERMA

zabiegi na bazie kwasu migdałowego działa regenerująco na skórę, zwiększa nawilżenie, stymuluje i przywraca aktywność skóry. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.  Wykorzystywany w zabiegu żel sprzyja procesom metabolicznym i produkcji melaniny w komórkach oraz działa jako silny przeciwutleniacz zapobiegający degradacji kolagenu, redukujący powstawanie zmarszczek. Natychmiastowo rozświetla i napina skórę.

Cena zabiegu:     180 zł      PROMOCJA  149 zł    

zabiegi-oczyszczajace
zabiegi-oczyszczajace1
zabiegi-oczyszczajace2