ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

kosmetyczne zabiegi oczyszczające stanowią bardzo istotny element pielęgnacji skóry. Po usunięciu makijażu skóra, niezależnie od jej specyfiki, wymaga oczyszczenia i wzmocnienia. W przywróceniu jej pełnego blasku pomogą idywidualnie dobrane przez kosmetologa, profesjonalne zabiegi oczyszczające, dzięki którym skóra stanie się mocniejsza i bardziej rozświetlona. Zabiegi tego typu powinny być wykonywane systematycznie co najmniej 4 razy do roku.

OCZYSZCZANIE TRADYCYJNE ­

mechaniczne, manualne usunięcie zaskórników iprosówek, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystej, promiennej skóry i zwężenia porów. W zależność od potrzeb skóry modyfikujemy przebieg zabiegu dobierając odpowiednie preparaty i metody złagodzenia ewentualnych podrażnień.

PILING KAWITACYJNY ­

Jeden z najprzyjemniejszych peelingów stosowanych do oczyszczanie skóry.
Wykorzystuje technologię fali ultradźwiękowej, która dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Zabieg polecany szczególnie do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjne oczyszczanie skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.

Może być zastosowana samodzielnie lub jako przygotowanie do dalszej intensywnej pielęgnacji.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

zabieg polecany w celu usunięcia pogrubiałego naskórka i zaskórników i uzyskania efektu odświeżenia skóry. Dzięki wykorzystaniu diamentowych głowic o odpowiednim stopniu gradacji zabieg dostosowany jest do różnych rodzajów skóry.Ta metoda jest też doskonałym wstępem do innych terapii.

zabiegi-oczyszczajace
zabiegi-oczyszczajace1
zabiegi-oczyszczajace2