Piękne i zadbane stopy to element zdrowia i urody oraz podstawa dobrego samopoczucia, dlatego warto regularnie wykonywać profesjonalny pedicure.

PEDICURE KOSMETYCZNY

Zabieg rozpoczyna się od oględzin stóp i usunięcia starego lakieru. Następnie zmiękczamy stopy w ciepłej aromatycznej kąpiel, osuszamy i i usuwamy zrogowaciały naskórek, odciski i nagniotki za pomocą frezarki. Później skracamy paznokcie i odsuwamy lub wycinamy skórki. Na koniec wykonujemy peeling i wmasowujemy w skórę krem z ekstraktem z mleczka pszczelego, masła shea i olejków. Jeżeli klientka sobie życzy na koniec zabiegu malujemy paznokcie lakierem lub wzmacniająca odżywka

 

Czas zabiegu: 75 min cena: 80 zł

PEDICURE HYBRYDOWY 

to połączenie pedicuru kosmetycznego z wykończeniem płytki lakierem hybrydowym utrwalonym w specjalnej lampie LED. Formuła lakieru sprawia, że paznokcie pięknie prezentują się do 4 tygodni, są odporne na uszkodzenia, ścieranie i nie odpryskują.

 

Czas zabiegu: 90 minut Cena: 120 zł

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY

Podstawowy zabieg podologiczny polega na obcięciu i oszlifowaniu paznokci, oczyszczeniu wałów paznokciowych, usunięciu nadmiernych zrogowaceń oraz aplikacji odpowiednio dobranego preparatu. Pedicure medyczny w odróżnieniu od kosmetycznego wykonywany jest bez moczenia stóp w wodzie. Do opracowywania stóp i zmiękczania naskórka służą odpowiednie narzędzia i preparaty.

Czas zabiegu: 120 minut Cena: 125 – 150 zł

PEDICURE SPA

Intensywny program nawilżająco ­ wygładzający, który ukoi i odświeży zmęczone stopy. Ten wspaniały 5­etapowy zabieg łączy głębokie działanie złuszczające i nawilżające. Poszczególne etapy opracowano tak, aby delikatnie usunąć martwe komórki skóry i nasycić skórę odżywczymi składnikami dla zapewnienia długotrwałego poczucia komfortu. Przyjemne konsystencje i urzekające zapachy odprężają ciało i umysł.

 

Czas zabiegu: 90 min cena: 100 zł

ODMŁADZANIE STÓP metodą FOCUS RF

dobroczynne działanie fal radiowych powoduje wytworzenie w skórze energii cieplnej i pobudzenie włókien kolagenowych do intensywnej regeneracji. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy jędrniejszą, wygładzoną i zagęszczoną skórę.

 

Czas zabiegu: 20 min cena: 70 zł

pedicure2
pedicure
pedicure3