MANICURE ESSIE

Twój manicure zrobimy tak jak lubisz: tradycyjnie – usuwając skórki przy użyciu cążek lub biologicznie ­ za pomocą specjalnych preparatów i patyczka. Następnie skrócimy i opiłujemy płytkę, delikatnie wypolerujemy i nałożymy oliwkę nawilżającą. W obu przypadkach gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo i sterylność.

 

Czas zabiegu: 60 minut Cena: 40 zł

MANICURE JAPOŃSKI

Jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia, dzięki zwartości witamin A + E, krzemionki, keratyny i pyłku pszczelego. Zalecany do kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Wykonuje się go w serii 3­4 zabiegów w odstępach 2­tygodniowych.

 

Czas zabiegu: 60 minut Cena: 50 zł

MANICURE HYBRYDOWY ESSIE. GEL

Zabieg łączy w sobie manicure tradycyjny z wygodnym malowaniem płytki lakierem hybrydowym utrwalanym w specjalnej lampie LED. Unikalna formuła lakieru sprawia, że paznokcie pięknie prezentują się do 2 tygodni, są odporne na uszkodzenia, ścieranie i nie odpryskują.

 

Czas zabiegu: 60 minut Cena: 60 zł

MANICURE ESSIE. SPA

Delikatny kąpiel dłoni z rozświetlający peeling z naturalnej gąbki i relaksującym masażem dłoni. Następnie zaaplikowana żelowa maska na dłonie i wszystko wykończone starannym manicurem ESSI z odżywką lub malowaniem paznokci

 

Czas zabiegu: 60 minut Cena: 70 zł

manicure1
manicure2
manicure3