Odpowiednia pielęgnacja włosów jest sztuką ­ wymaga szczegółowej diagnozy, doskonałych produktów, indywidualnego podejścia oraz cierpliwości i sumienność.

W naszym Instytucie przywiązujemy szczególna uwagę do pielęgnację włosów ­ jako fryzjerzy konsultanci Kerastase skrupulatnie badamy skórę głowy i oceniamy jakość włosów. Po szczegółowej analizie komponujemy indywidualne programy pielęgnacji do stosowania w salonie i w domu.

Oferowane przez nas zabiegi i kuracje są tak zaprojektowane, aby dostarczyć włosom składniki, których najbardziej potrzebują ­ czyli wzmocnić, uzupełnić ubytki, nawilżyć, odżywić i wyrównać powierzchnię ich powierzchnię tak aby lśniły od nasad aż po same końce.

Kerastase ­ SPA dla włosów

Światowy ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów. Od momentu powstania w 1964 roku
doceniana przez najlepszych fryzjerów i klientki. Unikalne formuły, natychmiastowe działanie, składniki aktywne o wyjątkowych właściwościach, przepiękne zapachy i konsystencje to zalety, na które mogą liczyć kobiety stosujące tą ekskluzywną pielęgnację.

W Kerastase rozpieszczamy klientki rytuałami. Każdy Rytuał to specjalnie opracowane gesty, które pomagają włosom odzyskać naturalne piękno i zdrowie. Niezwykłe doznania pielęgnacji pobudzają zmysły i pozwalają w pełni rozkoszować się odzyskaną miękkością i jedwabistością fryzury.

 

  • GEST 1 ­ KĄPIEL – Subtelne aromaty, delikatne konsystencje i relaksujący masaż podczas mycia głowy cudownie odprężają i przygotowują włosy do dalszej pielęgnacji.
  • GEST 2 ­ PIELĘGNACJA – Dzięki intensywnemu działaniu produktów drugiego gestu Twoje włosy zyskują na sile, blasku i urodzie. Masaż podczas aplikacji produktów pielęgnacyjnych usuwa napięcie całego dnia i wyzwala energię.
  • GEST 3 ­ TEKSTURYZACJA – Stylizacja pielęgnacyjna o niepowtarzalnych konsystencjach i podwójnym działaniu uzupełnia odżywcze działanie produktów pielęgnacyjnych, pozwalając na łagodne rzeźbienie wymarzonej fryzury.

Oferujemy 4 rodzaje rytuałów: podstawowy, Natychmiastowy Efekt, Intensywne Działanie, Ekskluzywny

Cena zabiegu: 30 – 180 zł czas zabiegu: 15 – 30 minut

Serie Expert L’Oreal

dokładnie wyselekcjonowane składniki skoncentrowane w precyzyjnych dawkach, świetnie pielęgnują włosy. Dzięki intensywnemu działaniu na wszystkie strefy włosa pielęgnacja ta doskonale dba zarówno o włosy naturalne jak i poddane zabiegom koloryzacji czy trwałej.

 

a) kuracje Powerdoses

b) kuracje wzbogacone

 

Cena zabiegu: 10 – 48 zł czas zabiegu: 5 minut

Olaplex

Zabawa kolorami, radykalna zmiana koloru i cały czas piękne i zdrowe włosy ­ teraz to wszystko jest możliwe dzięki innowacyjnej kuracji Olaplex. Kuracja ta intensywnie i szybko regeneruje mostki dwusiarczkowe we włosie, które pomimo puszenie, kruszenie, wielokrotnego prostowania czy intensywnego suszenia, po wykonaniu koloryzacji z Olaplex staną się mocne, błyszczące i pełne wigoru.

 

Cena zabiegu: 80 – 200 zł;  Czas zabiegu: 20 minut

Pro Fiber

pielęgnacja włosów nowej generacji o długotrwałym działaniu, która odbudowuje wszystkie uszkodzenia włosa i zapobiega wypłukiwaniu się substancji odżywczych. Dzięki swoim właściwościom i odpowiedniej kontynuacji w domu, efekt utrzymuje się aż do 6 tygodni.

 

a) wygładzenie – do włosów cienkich i lekko uwrażliwionych

b) odbudowa – regeneracja i długotrwałe wygładzenie włosów uwrażliwionych

c) rekonstrukcja – kuracja przywracająca strukturę włosom zniszczonym

 

Cena zabiegu: 48 – ­ 68 zł,  Czas zabiegu: 15 minut

Wypadanie włosów

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który dotyka prawie każdego z nas. Czynników odpowiedzialnych za wypadania włosów jest wiele – należą do nich niedobór pierwiastków i witamin, osłabienie organizmu, stres oraz choroby skóry głowy np. łojotokowe zapalenie skóry głowy, łysienie androgenowe, grzybice, łupież. Bardzo często troszczymy się o włosy, ale zapominamy zadbać o ich podstawę , czyli korzeń włosa, który odpowiedzialny jest za ich jakość i proces wzrostu. Warunkiem koniecznym, aby nasze włosy dobrze rosły jest dbanie o stan skóry głowy, czyli jej odpowiednie oczyszczanie i wzmacnianie.

Kuracje dostępne w naszym Instytucie: Serioxyl, Aminexil, Densifique, Placenta, mezoterapia skóry głowy.

 

Cena zabiegu: 48 – 400 zł Zabiegi wykonywane w seriach.

zdjecie4
pielegnaca-wlosow
pielegnacja2