Dla nas odpowiednia PIELĘGNACJA włosów jest SZTUKĄ ­.

Wymaga uwagi, szczegółowej diagnozy, doskonałych produktów, indywidualnego podejścia oraz cierpliwości i sumienności.

 

Od 15 lat profesjonalnie zajmujemy się diagnozą, doradzaniem i dobieraniem odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów. Jako FRYZJERZY – KONSULTANCI przywiązujemy szczególna uwagę do pielęgnację włosów. Skrupulatnie badamy skórę głowy, przyglądamy się nasadom i długościom, oceniamy jakość i strukturę włosów.  Po szczegółowej analizie komponujemy dla naszych klientów indywidualne programy pielęgnacji do przeprowadzenia w salonie i do stosowania w domu.

Wykonywane przez nas zabiegi i kuracje są indywidualnie projektowane, aby dostarczyć włosom składniki, których najbardziej w danym momencie potrzebują.

Po dokładnej diagnozie dobieramy składniki aktywne tak aby je wzmocnić, uzupełnić ubytki, nawilżyć, odżywić i wyrównać powierzchnię i prezentowały się pięknie i zdrowo od nasad aż po same końce.

DNI PIĘKNYCH WŁOSÓW

24 – 30.11.2021

wzmocnienie, regeneracja, blask

pielegnacja

Twoje włosy stały się suche, matowe, elektryzują się i dodatkowo wypadają.

Nie wiesz co z nimi zrobić? Nie dajesz sobie z nimi rady?

Zapraszamy Cię do nas – teraz w naszym Instytucie:

  • ♦   możesz zbadasz skórę i włosy podczas profesjonalnej konsultacji wykonanej przez TRYCHOLOGA
  • ♦   otrzymasz swój indywidualnie dobrany PROGRAM pielęgnacji włosów
  • ♦   aż 25% RABATU na dobraną dla Ciebie KURACJĘ do włosów
  • ♦   kupisz profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów Serie Expert i Kerastase z 10% rabatem

OLAPLEX – zmień włosy na mocniejsze

Mocniejsze włosy w 3 krokach!

 

Olaplex to jedyny opatentowany produkt, który odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnatrz włosa, redukujac w ten sposób uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Radykalne zmiany koloru, „eksperymenty” z włosami i cały czas piękne i zdrowe włosy ­ teraz to wszystko jest możliwe dzięki innowacyjnej kuracji Olaplex.

 

Kuracja ta intensywnie i szybko regeneruje mostki dwusiarczkowe we włosie, które pomimo puszenie, kruszenie, wielokrotnego prostowania czy intensywnego suszenia, po wykonaniu koloryzacji z Olaplex staną się mocne, błyszczące i pełne wigoru.

Jego działanie można porównać z antybiotykiem, który neutralizuje niekorzystne działanie kwasu cysteinowego we włosie a nie tylko  na jego powierzchni – jak czynia to inne produkty.

W zależności od kondycji włosów możesz skorzystac z 3 zabiegów OLAPLEX wykonywanych w naszym salonie fryzjerskim:

 

♦  Olaplex mini – zabieg pielęgnacyjny polecany dla włosów lekko i średnio uwrażliwionych do strzyżenia lub pomiędzy koloryzacjami lub jako przygotowanie do trwałej

♦  Olaplex kolor – zabieg odbudowujący i wzmacniający włosy wykonywany w trakcie koloryzacji

Olaplex rekonstrukcja – zabieg odbudowujący i wzmacniający włosy wykonywany pomiędzy zabiegami chemicznymi lub jako przygotowanie do zabiegów

Cena zabiegu: 40 – 200 zł w zależności od długości włosów

KERASTASE – luksusowa pielęgnacja włosów dobierana na miarę

Światowy ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów. Od momentu powstania w 1964 roku ceniona i używana  przez najlepszych fryzjerów i klientki.

Unikalne formuły, natychmiastowe działanie, składniki aktywne bazujące na osiągnięciach Zaawansowanych Laboratoriów L”Oreal gwarantują wyjątkowe właściwościach, przepiękne zapachy i konsystencje.

W Kerastase rozpieszczamy klientki rytuałami. Każdy Rytuał to specjalnie opracowane gesty, które pomagają włosom odzyskać naturalne piękno i zdrowie. Niezwykłe doznania pielęgnacji pobudzają zmysły i pozwalają w pełni rozkoszować się odzyskaną miękkością i jedwabistością fryzury.

 

  • GEST 1 ­ KĄPIEL – Subtelne aromaty, delikatne konsystencje i relaksujący masaż podczas mycia głowy cudownie odprężają i przygotowują włosy do dalszej pielęgnacji.
  • GEST 2 ­ PIELĘGNACJA – Dzięki intensywnemu działaniu produktów drugiego gestu Twoje włosy zyskują na sile, blasku i urodzie. Masaż podczas aplikacji produktów pielęgnacyjnych usuwa napięcie całego dnia i wyzwala energię.
  • GEST 3 ­ TEKSTURYZACJA – Stylizacja pielęgnacyjna o niepowtarzalnych konsystencjach i podwójnym działaniu uzupełnia odżywcze działanie produktów pielęgnacyjnych, pozwalając na łagodne rzeźbienie wymarzonej fryzury.

Oferujemy 4 rodzaje rytuałów: podstawowy, Natychmiastowy Efekt, Intensywne Działanie, Ekskluzywny

Cena zabiegu: 40 – 180 zł czas zabiegu: 15 – 30 minut

SERIE EXPERT – profesjonalne dawki składników aktywnych

dokładnie wyselekcjonowane składniki skoncentrowane w precyzyjnych dawkach, świetnie pielęgnują włosy. Dzięki intensywnemu działaniu na wszystkie strefy włosa pielęgnacja ta doskonale dba zarówno o włosy naturalne jak i poddane zabiegom koloryzacji czy trwałej.

 

a) kuracje PowerMIX

b) kuracje wzbogacone

 

Cena zabiegu: 40 – 80 zł , czas zabiegu: 5 minut

KOMPLEKSOWY Program przeciw wypadaniu włosów

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który dotyka prawie każdego z nas. Czynników odpowiedzialnych za wypadania włosów jest wiele – należą do nich niedobór pierwiastków i witamin, osłabienie organizmu, stres oraz choroby skóry głowy np. łojotokowe zapalenie skóry głowy, łysienie androgenowe, grzybice, łupież. Bardzo często troszczymy się o włosy, ale zapominamy zadbać o ich podstawę , czyli korzeń włosa, który odpowiedzialny jest za ich jakość i proces wzrostu. Warunkiem koniecznym, aby nasze włosy dobrze rosły jest dbanie o stan skóry głowy, czyli jej odpowiednie oczyszczanie i wzmacnianie.

Kuracje dostępne w naszym Instytucie: Serioxyl, Aminexil, Densifique, Placenta, mezoterapia skóry głowy.

 

Cena zabiegu: 48 – 400 zł Zabiegi wykonywane w seriach.

Regeneracja włosów Fryzjer Cieszyn
Pielęgnacja włosów InstytutMangoo
pielegnacja