ZŁOTY STANDARD DEPILACJI – zabiegi najnowocześniejszym i najskuteczniejszym na świecie laserem do depilacji Light Sheer DESIRE 2015 z funkcją do skóry opalonej już dostępne w Cieszynie

 

Pozbycie się niechcianych włosów jest dla wielu z Was nie lada wyzwaniem. Standardowa depilacja (wosk, pasta, maszynka, depilator) zabierą Twój drogocenny czas i na dodatek często jest nieprzyjemna i bolesna. A przecież może być wygodnie, szybko i bezboleśnie – dzięki depilacji laserowej najskuteczniejszym laserem medycznym LightSheer DESIRE dostępnym w naszym Instytucie. UWOLNIJ się od niechcianych włosków raz na ZAWSZE!
BEZBOLEŚNIE, SZYBKO, SKUTECZNIE

 

Skorzystaj ze sprawdzonej metody usuwania owłosienia – medycznego laseru diodowego LightSheer DESIRE amerykańskiej firmy Lumenis. Jest to najnowocześniejsze na świecie urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. W marcu 2012 roku LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ:

97% włosów nie odrasta, bo laser jako jedyny nie tylko usuwa widoczne włosy, ale niszczy także mieszki włosowe.

 

KOMFORT PODCZAS ZABIEGU

specjalna końcówka chłodząca sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

nie musisz tracić czasu na codzienne golenie lub depilację

 

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

już nie będziesz musiała kupować kremów, pianek czy maszynek do golenia ani wykonywać tzw. zabiegów przypominających jak w przypadku depilacji IPL, VPL czy E-Light
WYMARZONY EFEKT

gładka skóra bez włosów już po 4 – 6 POWTÓRZENIACH

BEZPIECZNA DEPILACJA

 • Pracujemy na laserze medycznym posiadającym międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa i jakości FDA
 • Opatentowana, specjalna końcówka emitująca skoncentrowaną wiązkę niszczy tylko włos, chroniąc tkanki okoliczne – zapobiega to zmianom skórnym i poparzeniom
 • Przed zabiegiem zawsze wykonujemy próbę laserową i udzielamy szczegółowych informacji dotyczących zabiegu

Jaka jest różnica pomiędzy depilacją laserem LightSheer Desire a fotoepilacją IPL ?

Często zadają nam Państwo pytania czym różni się depilacja laserowa LightSheer Desire od depilacji wykonywanej urządzeniami IPL, VPL czy ELight (IPL+RF), czyli urządzeniami często mylonymi z laserami. W rzeczywistości są to urządzenia naświetlające skórę za pomocą intensywnego pulsującego światła (stąd nazwa Intense Pulse Light) posiadające lampy xsenonowe.

Zabiegi takie emitują fale o różnych długościach, zatem nie docierają wyłącznie do włosa, ale oddziałują na tkanki wokół niego. Rozproszenie światła i zbyt powierzchowne działanie nie może trwale usunąć owłosienia, dlatego zabiegi te są mało efektywne, mogą podrażniać skórę i powodować komplikacje spowodowanych rozgrzewaniem skóry.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej:

Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, ogolona, niczym nie posmarowana. Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha ani podrażniona. Jeśli zachodzi taka potrzeba należy kilka dni przed zabiegiem stosować emoilienty / kremy nawilżająco –kojące/.

 • nie wyrywać włosów min. 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem
 • nie stosować kremów depilujących na tydzień przed zabiegiem
 • nie opalać się na 3 tygodnie przed zabiegiem
 • nie stosować kremu samoopalającego na tydzień przed zabiegiem
 • nie stosować kremu z retinolem i witaminą C na 2 tygodnie przed zabiegiem
 • nie stosować ziół (dziurawiec, nagietek) na 2 tygodnie przed zabiegiem
 • nie wykonywać peelingu na tydzień przed zabiegiem.

Osoby bardzo wrażliwe na ból na 0,5h przed zabiegiem powinny posmarować powierzchnię depilacyjną specjalnym kremem znieczulającym EMLA /dostępny na receptę./

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Osoby zakwalifikowane do zabiegu mają wykonaną próbę laserową z ustaleniem optymalnych dla danego fototypu skóry parametrów zabiegowych.

Bezpośrednio po zabiegu

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry który ustępuje po kilku godzinach. W tym czasie /2-3 dni po zabiegu/ należy skórę traktować bardzo delikatnie:

 • myć żelem bezmydłowym albo mleczkiem bezalkoholowym
 • nie stosować dezodorantów i antyperspirantow /jeśli depilacja dotyczyła pach/
 • stosować krem Alantan Plus, Bepanthen
 • preparaty o działaniu złuszczającym można wprowadzić dopiero po 2 tygodniach od zabiegu.

 

Do 2 tygodni po zabiegu należy bezwzględnie ZREZYGNOWAĆ z opalania!
W tym czasie miejsca narażone na bezpośrednie działanie promieni UV należy zabezpieczyć kremem z wysokim filtrem co najmniej 50.

Przeciwwskazania

ciąża, choroby nowotworowe, leczenia hormonalne, leczenie niepłodności, leczenie chorób tarczycy, terapia doustna retinoidami /Roaccutane/, terapia miejscowa kremami z vit. A, C, kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi, przyjmowanie środków pochodzenia ziołowego /dziurawiec, nagietek/,świeża opalenizna, skóra po stosowaniu samoopalacza, wcześniejsza depilacja przez wyrywanie /peseta, wosk, depilator mechaniczny/, skóra ze skłonnością do przebarwień, dermatologiczne zmiany skórne /bielactwo, łuszczyca, opryszczka, znamiona barwnikowe/, reticularis /marmurkowa skóra/, fotodermatozy i padaczka.

Odradza się wykonywania zabiegu na włosy blond, siwych, rudych, ze względu na małą skuteczność depilacji laserowej.

 

 

Do efektywnego usunięcia owłosienia potrzeba minimum 4-7 zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio co 4-9 tygodni.

 

 

Nie możesz skorzystać z depilacji laserowej mamy inne skuteczne METODY DEPILACJI: Depilacja WOSKIEM, depilacja PASTA CUKROWA

Instytut Mangoo, depilacja laserowa light Sheer
Depilacja laserowa LightSheer, Instytut Mangoo
Depilacja laserowa light Sheet, Instytut Mangoo Cieszyn, kosmetyckza, salon kosmetyczny